• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельний генератор (Код за ДК 021:2015:31120000-3 Генератори)

Завершена

950 000.00 UAH з ПДВ
Номер: be9b00a1b5ee42408a001aa6e0eb977c
Внутрішній номер закупівлі: 29400002
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-011657-a   
Замовник: КП "Борщагівка"
Контактна особа: Царьова Ірина Геннадіївна +380671350317 borshagovka_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 950 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 17:03 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 17:03 - 09.06.2026 00:00
Аукціон: 09.06.2026 14:06 - 09.06.2026 14:29
Період кваліфікації: 09.06.2026 14:29 - 06.08.2026 20:14
Період завантаження договору: 12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 96e37fe21f4343dd977b965632f409a7
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Замовником було оголошено закупівлю товару за предметом: Дизельний генератор (код ДК 021:2015 — 31120000-3 Генератори). Відповідно до Додатку № 4 Тендерної документації (Технічна документація), Замовник включив до предмета закупівлі вимогу щодо надання послуг з подальшого технічного обслуговування (ТО) генератора протягом гарантійного періоду. Проте, під час етапу розгляду пропозицій було виявлено, що: • Формулювання ТЗ не дозволяє чітко розмежувати вартість самого товару (генератора) та вартість супутніх послуг з обслуговування. • Учасники не мають змоги коректно розрахувати єдину ціну тендерної пропозиції, оскільки обсяг та періодичність ТО залежать від майбутніх мото-годин роботи обладнання, що є динамічною величиною. • Змішаний предмет закупівлі (товар + послуга) у поточному вигляді порушує принципи прозорості та об'єктивної оцінки тендерних пропозицій (ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі»). Оскільки період внесення змін до тендерної документації вже минув, усунути це порушення шляхом редагування ТД неможливо. Проведення закупівлі за поточними умовами призведе до нецільового використання коштів або неможливості укладання правомірного договору. З метою дотримання принципів публічних закупівель, запобігання зловживанням та для коректного розділення закупівлі товару (генератора) та закупівлі послуг (технічного обслуговування) окремими процедурами/лотами, торги підлягають відміні. Керуючись підпункту 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), замовник відміняє відкриті торги, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-06-01-011657-a, у зв’язку з неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження: 13.07.2026 21:21 - 24.07.2026 00:00
Дата опублікування: 13.07.2026 21:21
Дата виконання: 13.07.2026 21:05
Статус:
Скасовано
Номер: 04a64e6e38134a77b2c11b1b10d24440
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Замовником було оголошено закупівлю товару за предметом: Дизельний генератор (код ДК 021:2015 — 31120000-3 Генератори). Відповідно до Додатку № 4 Тендерної документації (Технічна документація), Замовник включив до предмета закупівлі вимогу щодо надання послуг з подальшого технічного обслуговування (ТО) генератора протягом гарантійного періоду. Проте, під час етапу розгляду пропозицій було виявлено, що: • Формулювання ТЗ не дозволяє чітко розмежувати вартість самого товару (генератора) та вартість супутніх послуг з обслуговування. • Учасники не мають змоги коректно розрахувати єдину ціну тендерної пропозиції, оскільки обсяг та періодичність ТО залежать від майбутніх мото-годин роботи обладнання, що є динамічною величиною. • Змішаний предмет закупівлі (товар + послуга) у поточному вигляді порушує принципи прозорості та об'єктивної оцінки тендерних пропозицій (ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі»). Оскільки період внесення змін до тендерної документації вже минув, усунути це порушення шляхом редагування ТД неможливо. Проведення закупівлі за поточними умовами призведе до нецільового використання коштів або неможливості укладання правомірного договору. З метою дотримання принципів публічних закупівель, запобігання зловживанням та для коректного розділення закупівлі товару (генератора) та закупівлі послуг (технічного обслуговування) окремими процедурами/лотами, торги підлягають відміні. Керуючись підпункту 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), замовник відміняє відкриті торги, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-06-01-011657-a, у зв’язку з неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Дата опублікування: 13.07.2026 21:02
Дата виконання: 13.07.2026 21:02
Статус:
Скасовано
  • Лот №1 ₴950 000.00 Дизельний генератор (Код за ДК 021:2015:31120000-3 Генератори)