-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельний генератор (Код за ДК 021:2015:31120000-3 Генератори)
Оголошено тендер
950 000.00
UAH
Номер:
72afbf9dadad4f449528aced45cf6962
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-01-013571-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Борщагівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32393133
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Петропавлівська Борщагівка, вул.Шкільна 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Борщагівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32393133
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Петропавлівська Борщагівка, вул.Шкільна 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельний генератор (Код за ДК 021:2015:31120000-3 Генератори)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
Дата опублікування:
01.06.2026 16:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельний генератор (Код за ДК 021:2015:31120000-3 Генератори)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 17.07.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6020 - Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги
Адміністративно-територіальна класифікаціяПетропавлівська Борщагівка
Сума950 000.00 UAH