• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Газове паливо (пропан і бутан)

Завершена

276 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 760.00 UAH
Номер: 314a45094793415cb0df4cd5d03a396b
Внутрішній номер закупівлі: 2934971
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-14-005796-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Людмила Ходоровська +380976187447 kpcpmsd.ztmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 276 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 760.00 UAH
Період уточнення: 14.12.2018 18:36 - 20.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 14.12.2018 18:36 - 30.12.2018 00:00
Аукціон: 02.01.2019 11:32 - 02.01.2019 11:59
Період кваліфікації: 02.01.2019 11:59 - 04.01.2019 16:15
Період завантаження договору: 04.01.2019 15:30 - 24.01.2019 15:30

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (пропан і бутан)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 15000 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 10020, Україна, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛЮКСПРОМГАЗ"

Оскарження: 02.01.2019 11:59 - 15.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 157 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
154 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.01.2019 15:30
Документи 27
Скарги 0
ТОВ СП САН

Оскарження: 04.01.2019 15:30 - 15.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 163 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
163 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2019 16:15
Документи 103
Скарги 0
ТОВ "ОМЕГА-18"
Початкова пропозиція 210 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: 9f66008e35084f3abb4a5f5968c27e5b
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-14-005796-c-c1
Постачальник: ТОВ СП САН
Номер договору: 12
Сума договору: 163 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 30.01.2019 16:32
Статус:
Підписаний
PDF
договір.PDF
p7s
sign.p7s