• Відкриті торги
  • КЕП

Газове паливо (пропан і бутан)

163 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 9f66008e35084f3abb4a5f5968c27e5b
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-14-005796-c-c1
Постачальник: ТОВ СП САН
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 12
Дата підписання: 30.01.2019 16:32
Період дії договору: 29.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 163 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 163 800.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (пропан і бутан)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 15000 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 10020, Україна, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення,1 На карті