-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Реконструкція та модернізація їдальні/харчоблоку в Комунальному закладі "Чугуївський ліцей № 5" Чугуївської міської ради Харківської області за адресою: 63503, Харківська область, м. Чугуїв, пл. Уланська, буд. 1А. Коригування, код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-011360-a
Завершена
17 266 888.80
UAH з ПДВ
Номер:
b302d908f2ae4cf4a9123965c3052801
Внутрішній номер закупівлі:
29316135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-011360-a
Замовник:
Управління освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ганна Кочева +380989151577 kocheva_anna@ukr.net http://www.chuguev-osvita.org.ua/
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
17 266 888.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 16:09 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 16:09 - 06.06.2026 00:01
Аукціон:
з 08.06.2026 14:04
Період кваліфікації:
06.06.2026 00:01 - 03.07.2026 13:10
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 266 888.80 Реконструкція та модернізація їдальні/харчоблоку в Комунальному закладі "Чугуївський ліцей № 5" Чугуївської міської ради Харківської області за адресою: 63503, Харківська область, м. Чугуїв, пл. Уланська, буд. 1А. Коригування, код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи