-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція та модернізація їдальні/харчоблоку в Комунальному закладі "Чугуївський ліцей № 5" Чугуївської міської ради Харківської області за адресою: 63503, Харківська область, м. Чугуїв, пл. Уланська, буд. 1А. Коригування, код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
17 266 888.80
UAH
Номер:
41168271b00b49199955a656e1d13077
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-22-010532-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
17 266 888.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція та модернізація їдальні/харчоблоку в Комунальному закладі "Чугуївський ліцей № 5" Чугуївської міської ради Харківської області за адресою: 63503, Харківська область, м. Чугуїв, пл. Уланська, буд. 1А. Коригування, код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
22.05.2026 14:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1242 - Виконання заходів щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів освіти, зокрема військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеїв, ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧугуїв
Сума17 266 888.80 UAH