-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля марки ДГ 13-100
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-005027-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 16 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 16 днів назад
55 350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
158435d1f2794428b7bc182fd57c84e7
Внутрішній номер закупівлі:
29309804
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-005027-a
Замовник:
Київське квартирно-експлуатаційне управління
×
-
Код ЄДРПОУ:
22991617
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Орап Ольга Григорівна 380633051563 kkeu-tender1@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 12:10 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 12:10 - 03.06.2026 00:00
Аукціон:
03.06.2026 14:00 - 03.06.2026 15:05
Період кваліфікації:
03.06.2026 15:05 - 21.08.2026 12:49
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 350 000.00 Вугілля марки ДГ 13-100