-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі - 38877 обідів)
Тендер Prozorro UA-2018-12-17-000830-a
Завершена
643 181.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 215.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 215.91 UAH
Номер:
da3f399de426418da2bd42232423f50d
Внутрішній номер закупівлі:
2921660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-17-000830-a
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська обл., Херсон, ВУЛИЦЯ КВІТКОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гурнак Інна +380552359313 francecole12@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
643 181.10 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 215.91 UAH
Період уточнення:
17.12.2018 15:15 - 23.12.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2018 15:15 - 02.01.2019 16:00
Аукціон:
03.01.2019 15:23 - 03.01.2019 15:44
Період кваліфікації:
03.01.2019 15:44 - 10.01.2019 14:11
Період завантаження договору:
03.01.2019 15:44 - 23.01.2019 15:44
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі - 38877 обідів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «БАЗІСТОРГ»
Оскарження: 03.01.2019 15:44 - 21.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41619815
-
Контактна особа:
Бабатін Олександр Віталійович 380503629371, 380503629371 bazistorgtov@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, 73000, Херсонська обл., місто Херсон, селище міського типу Антонівка, ЗАЇЗД ПРИКОРДОННИЙ, будинок 22
Оскарження: 03.01.2019 15:44 - 21.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
638 893.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
638 893.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.01.2019 14:11
Документи
7
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "СЕРВИС ГРАНД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38386760
-
Контактна особа:
Скороход Віталій Миколайович 380552322730, 380552322730 servisgrand@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Бериславське шосе, будинок 44 А
Початкова пропозиція
643 181.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
643 181.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
6fce44cb39ae401c996628e82bd97d1e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-17-000830-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «БАЗІСТОРГ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41619815
-
Контактна особа:
Бабатін Олександр Віталійович 380503629371, 380503629371 bazistorgtov@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, 73000, Херсонська обл., місто Херсон, селище міського типу Антонівка, ЗАЇЗД ПРИКОРДОННИЙ, будинок 22
Номер договору:
8
Сума договору:
693 101.74 UAH з ПДВ
Сума договору:
693 101.74 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.01.2019 00:00 - 15.03.2020 00:00
Дата підписання:
28.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний