-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі - 38877 обідів)
Тендер Prozorro UA-2018-12-17-000830-a
Завершена
643 181.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 215.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 215.91 UAH
Період уточнення:
17.12.2018 15:15 - 23.12.2018 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим