• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі - 38877 обідів)

693 101.74 UAH з ПДВ
Номер: 6fce44cb39ae401c996628e82bd97d1e
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-17-000830-a-a1
Замовник: ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «БАЗІСТОРГ»
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору: 8
Дата підписання: 28.01.2019 00:00
Період дії договору: 28.01.2019 00:00 - 15.03.2020 00:00
Сума договору: 693 101.74 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено: 693 101.74 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі - 38877 обідів)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання 28.01.2019 - 15.03.2020
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Квіткова,1 На карті

Внесені зміни

    Номер: 5ab8ea208ff7482aa98492938499fbbe
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: виправлення технічної помилки
    Номер додаткової угоди: 8
    Дата внесення змін до договору: 29.01.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
протокол №4 від 2019_01_29.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 2cb6533a3e0a4feba54142a6550941d0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до ч.5 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено що дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 26.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Доп.угода БАЗІСТОРГ (1).PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: 5df5febaa6d741f08d916001172c3811
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: згідно п.5 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" дія договору про закупівлю може продовжитися на строк, достатній для проведення продедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, ща не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 30.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Доп.угода 2020_01_30 (1).PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: 3ac1ff3835f74360b04198302d93156f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись ст.36 р.4 п.1 ЗУ "Про публічні закупівлі"зменшення обсягів закупівлі, закрема з урахіванням фактично наданих послуг з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі.
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 16.05.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
доп угода № 5 від 16_05_2020.pdf
p7s
sign.p7s