-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Масло вершкове (жир. не менше 72,5 %)
Тендер Prozorro UA-2016-10-06-000951-b
Масло вершкове вагове у тарі виробника або брусками у пергаменті (0,200 кг, 1кг, 3 кг, 5 кг) жирність не нижче 72,5%, кольоровим блідо-жовтого до майже білого. Масло вершкове має бути щільним, однорідним, поверхня на зрізі має бути блискуча, колір світло-жовтий, смак і запах характерний маслу вершковому, без сторонніх запахів і присмаків. Дефекти недопустимі.
Завершена
76 230.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Номер:
eaf67942f61b4e179c96fbff16656196
Внутрішній номер закупівлі:
292087
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-06-000951-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Криничанської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142448
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт. Кринички, вул. Шкільна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Андреевна +380679087780,+380965092331 kraivo@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
76 230.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
400.00 UAH
Період уточнення:
06.10.2016 16:11 - 12.10.2016 17:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2016 16:11 - 22.10.2016 17:00
Аукціон:
24.10.2016 13:00 - 24.10.2016 13:40
Період кваліфікації:
24.10.2016 13:40 - 24.10.2016 18:49
Період завантаження договору:
24.10.2016 13:40 - 13.11.2016 13:40
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове (жир. не менше 72,5 %)
×
-
ДК 016:2010:
10.51.3 Масло вершкове та молочні пасти
Кількість
800 кілограм
Період постачання
01.11.2016 - 31.12.2016
Місце постачання
52300, Україна, Дніпропетровська область, Криничанський район, за адресами навчальних закладів Криничанського району (згідно завантаженого переліку навч. закладів)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Миронець Ярослава Андріївна
Оскарження: 24.10.2016 13:40 - 03.11.2016 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2800122581
-
Контактна особа:
Миронець Ярослава Андріївна +380977894082 yaroslava.myronets@gmail.com
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кринички, вул.Нагірна, б.44
Оскарження: 24.10.2016 13:40 - 03.11.2016 23:00
Початкова пропозиція
57 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
56 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2016 18:49
Документи
9
Скарги
0
ФОП Високопоясна Марія Павлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1985918283
-
Контактна особа:
Високопоясна Марія Павлівна +380673868456 vysokopoyasna.mariya@gmail.com
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Червоний Яр, вул.Молодіжна, буд.4
Початкова пропозиція
67 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
56 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
ФОП Ардель
×
-
Код ЄДРПОУ:
3163420251
-
Контактна особа:
Ардель Максим Валерійович +380678834975 ardelm@yandex.ru
-
Адреса:
51900, Україна, Дніпропетровська область, Дніпродзержинськ, вул. Бурхана 12а
Початкова пропозиція
68 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
57 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
ФОП Сутисський Павло Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3581800916
-
Контактна особа:
Сутисський Павло Дмитрович +380671750770 sutysskiy.pavel@gmail.com
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кринички, вул.Шкільна, буд.14, кв.6
Початкова пропозиція
76 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 899.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
ТОВ ДНЗ ТРЕЙД
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362074
-
Контактна особа:
Галущенко Світлана Андріївна +380972837575 Theabyss@ua.fm
-
Адреса:
49018, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, Гідропаркова 9, буд. 268
Початкова пропозиція
76 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
4449e2e665f546a28141cc0f8fc287be
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-06-000951-b-b1
Постачальник:
ФОП Миронець Ярослава Андріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2800122581
-
Контактна особа:
Миронець Ярослава Андріївна +380977894082 yaroslava.myronets@gmail.com
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кринички, вул.Нагірна, б.44
Номер договору:
07-11
Сума договору:
56 998.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Дата підписання:
07.11.2016 08:00
Статус:
Підписаний