-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Масло вершкове (жир. не менше 72,5 %)
Тендер Prozorro UA-2016-10-06-000951-b
Масло вершкове вагове у тарі виробника або брусками у пергаменті (0,200 кг, 1кг, 3 кг, 5 кг) жирність не нижче 72,5%, кольоровим блідо-жовтого до майже білого. Масло вершкове має бути щільним, однорідним, поверхня на зрізі має бути блискуча, колір світло-жовтий, смак і запах характерний маслу вершковому, без сторонніх запахів і присмаків. Дефекти недопустимі.
Завершена
76 230.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Період оскарження:
06.10.2016 16:11 - 18.10.2016 00:00
Нічого не знайдено.