-
Відкриті торги
-
КЕП
Масло вершкове (жир. не менше 72,5 %)
56 998.00
UAH з ПДВ
Номер:
4449e2e665f546a28141cc0f8fc287be
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-06-000951-b-b1
Постачальник:
ФОП Миронець Ярослава Андріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2800122581
-
Контактна особа:
Миронець Ярослава Андріївна +380977894082 yaroslava.myronets@gmail.com
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кринички, вул.Нагірна, б.44
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
07-11
Дата підписання:
07.11.2016 08:00
Період дії договору:
07.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Сума договору:
56 998.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 56 998.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове (жир. не менше 72,5 %)
×
-
ДК 016:2010:
10.51.3 Масло вершкове та молочні пасти
Кількість
800 кілограм
Період постачання
01.11.2016 - 31.12.2016
Місце постачання
52300, Україна, Дніпропетровська область, Криничанський район, за адресами навчальних закладів Криничанського району (згідно завантаженого переліку навч. закладів)
На карті