• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електронні лабораторні ваги та лабораторні аналітичні ваги

Завершена

56 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 1b121133e9bf47a0b02e44745c49e8b5
Внутрішній номер закупівлі: 29206707
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-13-004173-a   
Замовник: НУ "Львівська політехніка"
Контактна особа: Василишин Христина Теодорівна 380977112859 Khrystyna.T.Vasylyshyn@lpnu.ua http://www.lp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 56 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.05.2026 11:34 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2026 11:34 - 23.05.2026 00:00
Аукціон: 25.05.2026 14:57 - 25.05.2026 15:20
Період кваліфікації: 25.05.2026 15:20 - 29.05.2026 12:31
Період завантаження договору: 04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴56 100.00 Електронні лабораторні ваги та лабораторні аналітичні ваги