-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електронні лабораторні ваги та лабораторні аналітичні ваги
Оголошено тендер
56 100.00
UAH
Номер:
2d91466a182b4e4490d9221210741ae3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-13-004048-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
56 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електронні лабораторні ваги та лабораторні аналітичні ваги
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38310000-1 Високоточні терези
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.05.2026 10:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума56 100.00 UAH