-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вікна металопластикові
Тендер Prozorro UA-2026-05-01-010013-a
Завершена
290 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
eb376c19661a47aeb600bf0e9a9958d5
Внутрішній номер закупівлі:
29094516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-01-010013-a
Замовник:
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04402824
-
Адреса:
31400, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район селище міського типу Стара Синява, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Панчук Людмила Василівна +380965015370 selichna_ss@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2026 15:33 - 06.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2026 15:33 - 09.05.2026 18:00
Аукціон:
11.05.2026 15:39 - 11.05.2026 16:08
Період кваліфікації:
11.05.2026 16:08 - 14.05.2026 17:31
Період завантаження договору:
20.05.2026 00:00 - 30.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴290 900.00 Вікна металопластикові