-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вікна металопластикові
Оголошено тендер
290 900.00
UAH
Номер:
e87e9b90e8f84a728c6836aeef8b608c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-01-011753-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04402824
-
Адреса:
31400, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район селище міського типу Стара Синява, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04402824
-
Адреса:
31400, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район селище міського типу Стара Синява, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
290 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вікна металопластикові
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол № 1В від 01.05.2026 року
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.05.2026 15:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтара Синява
Сума290 900.00 UAH