-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Фарби
Тендер Prozorro UA-2026-04-30-002780-a
Завершена
185 452.20
UAH з ПДВ
Номер:
daba1dd5d43e4104a5aa0251e4cf360a
Внутрішній номер закупівлі:
29075349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-30-002780-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" СИНЕЛЬНИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895252
-
Адреса:
52500, Україна, Дніпропетровська область, місто Синельникове, вул. Каштанова, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Крутенко +380972686180 smkp-blagoustriy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
185 452.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2026 10:53 - 05.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2026 10:53 - 08.05.2026 05:00
Аукціон:
11.05.2026 12:48 - 11.05.2026 13:29
Період кваліфікації:
11.05.2026 13:29 - 13.05.2026 14:45
Період завантаження договору:
19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴176 301.00 Фарба для розмітки доріг ( дорожня) Емаль АК-11
- Лот №2 ₴9 151.20 Емаль алкідно-акрілова АС-182