• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фарби

Оголошено тендер

185 452.20 UAH
Номер: 20ff285bb60545369e918d2e12aeb2f6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-30-002242-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" СИНЕЛЬНИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" СИНЕЛЬНИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
Очікувана вартість: 185 452.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фарби
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.04.2026 10:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Фарби
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 1040 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСинельникове
Сума9 151.20 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСинельникове
Сума176 301.00 UAH