-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2018-12-04-005305-c
Завершена
2 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
Номер:
148c9c7ff32541979435a3d5cd58a598
Внутрішній номер закупівлі:
2896704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-04-005305-c
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирослава Яворська +380567441126 departamentblag@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територійАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
04.12.2018 18:42 - 15.12.2018 22:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2018 18:42 - 25.12.2018 22:00
Аукціон:
27.12.2018 12:23 - 27.12.2018 12:50
Період кваліфікації:
27.12.2018 12:50 - 09.01.2019 15:49
Період завантаження договору:
03.01.2019 18:25 - 23.01.2019 18:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ДЕЗСНАБ"
Оскарження: 27.12.2018 12:50 - 14.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25487948
-
Контактна особа:
Нина +380504800333 n.omelchak@dezsnab.com.ua
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ БУДЬОННОГО, будинок 16, квартира 181
Оскарження: 27.12.2018 12:50 - 14.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 990 165.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 990 165.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.01.2019 18:25
Документи
5
Скарги
0
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
Оскарження: 03.01.2019 18:25 - 20.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Днiпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Оскарження: 03.01.2019 18:25 - 20.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 999 539.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 999 539.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2019 15:49
Документи
26
Скарги
0
ФОП "Янковська Лілія Валентинівна "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2224414583
-
Контактна особа:
Лилия Валентиновна +380963764475 2224414583@ukr.net
-
Адреса:
49112, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Панфіловців,27
Початкова пропозиція
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
446650d6d10d47499c76550b42e925c9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-04-005305-c-c1
Постачальник:
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Днiпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Номер договору:
22/01-1
Сума договору:
1 999 539.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
22.01.2019 11:52
Статус:
Виконаний