• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро

1 999 539.96 UAH з ПДВ
Номер: 446650d6d10d47499c76550b42e925c9
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-04-005305-c-c1
Замовник: Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Постачальник: ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
Класифікатор ДК 021:2015: 90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територійАналіз за цим CPV
Номер договору: 22/01-1
Дата підписання: 22.01.2019 11:52
Період дії договору: 22.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 999 539.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 999 539.96 UAH)
Оплачено: 1 999 539.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 999 539.96 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Код ДК 021:2015: 90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Дніпро На карті

Внесені зміни

    Номер: d70f7949c76a40e2a365389c405fe5df
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 29.10.2019 13:15
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Ду 1 22.01-1.pdf
p7s
sign.p7s