• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро

Завершена

2 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
Період уточнення: 04.12.2018 18:42 - 15.12.2018 22:00
Відповідь надана

Уповноважена особа

Номер: 9eea7d4b35a641c6b439595a276501f4
Дата опублікування: 09.12.2018 21:08
Опис: Какой нужен документ,подтверждающий полномочия представителя, и надо ли он, если все документы будет подписывать директор предприятия?
Відповідь: Відповідно до умов тендерної документації повноваження щодо підпису документів, що входять до складу тендерної пропозиції учасника, договору за результатами закупівлі підтверджуються наступними документами: - у разі, якщо учасником є юридична особа: 1) якщо тендерну пропозицію підписує уповноважена посадова (службова) особа учасника (далі - уповноважена особа) - копією протоколу зборів засновників про призначення директора/президента/голови правління, або випискою (витягом) з нього та копією наказу про його призначення або про вступ на посаду; 2) якщо тендерну пропозицію підписує представник учасника (далі - уповноважена особа) – довіреністю, або дорученням разом з наданням документів, що підтверджують право уповноваженої посадової (службової) особи учасника надавати такі повноваження. - у разі, якщо учасником є фізична особа, або фізична особа-підприємець (далі - уповноважена особа) – копією паспорта (сторінка 1 – 6 та місце проживання), у випадку якщо такий паспорт оформлено у вигляді книжки; або двосторонню копію паспорта громадянина України у випадку, якщо такий паспорт оформлено у формі картки, що містить безконтактний електронний носій, або копію іншого документа, який посвідчує особу, передбаченого чинним законодавством України».
Дата відповіді: 11.12.2018 15:20
Відповідь надана

Файл

Номер: eeabd339f7fc4ce1b1f344e7c0c4203d
Дата опублікування: 09.12.2018 21:03
Опис: Добрый день! Что это за файл - sign.p7s? (ключ?)
Відповідь: Відповідно до ст.12 Закону України «Про публічні закупівлі» під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг». Так, на виконання зазначених вимог на процедуру закупівель накладається ЕЦП. Файл sign.p7s? – це ЕЦП.
Дата відповіді: 11.12.2018 15:14