-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)
Тендер Prozorro UA-2026-04-17-009617-a
Завершена
895 660.00
UAH з ПДВ
Номер:
d74e241f2d414b73ab4376f1c0145bb6
Внутрішній номер закупівлі:
28952962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-17-009617-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Луців +380973717516 natlutsiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
895 660.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2026 15:06 - 24.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2026 15:06 - 27.04.2026 00:00
Аукціон:
27.04.2026 12:56 - 27.04.2026 13:19
Період кваліфікації:
27.04.2026 13:19 - 30.04.2026 09:26
Період завантаження договору:
06.05.2026 00:00 - 16.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴895 660.00 Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)