-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)
Оголошено тендер
895 660.00
UAH
Номер:
8ab9056507534a3b820a8c9db52de7f7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-17-007986-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
895 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.04.2026 12:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучач
Сума895 660.00 UAH