-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з технічного обслуговування систем охоронної сигналізації, контролю й управління доступом, відеоспостереження та пожежної сигналізації території об’єктів ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-03-003036-a
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
38660a0f2e434cf58d95fc88de8af41f
Внутрішній номер закупівлі:
28815030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-03-003036-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Мондровський +380332780506 mondrovskyi.mm@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2026 10:42 - 08.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2026 10:42 - 11.04.2026 00:00
Аукціон:
з 13.04.2026 13:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Послуги з технічного обслуговування систем охоронної сигналізації, контролю й управління доступом, відеоспостереження та пожежної сигналізації території об’єктів ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»