• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з технічного обслуговування систем охоронної сигналізації, контролю й управління доступом, відеоспостереження та пожежної сигналізації території об’єктів ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»)

Оголошено тендер

600 000.00 UAH
Номер: a6919555a8de471f8d0aeee691d9c3d3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-03-003719-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з технічного обслуговування систем охоронної сигналізації, контролю й управління доступом, відеоспостереження та пожежної сигналізації території об’єктів ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 03.04.2026 10:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування систем охоронної сигналізації
Код ДК 021:2015: 50413000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів
Кількість 3 послуга
Період постачання (не задано)
Послуги з технічного обслуговування систем контролю та управління доступом
Код ДК 021:2015: 50413000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів
Кількість 3 послуга
Період постачання (не задано)
Послуги з технічного обслуговування систем відеонагляду
Код ДК 021:2015: 50413000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів
Кількість 3 послуга
Період постачання (не задано)
Послуги з технічного обслуговування протипожежного обладнання
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 10 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума600 000.00 UAH