• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Частини трансформаторів

Інвестиційна програми 2026, Розділ І. Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання, п. 1.5. Технічне переоснащення ПС, ТП та РП, п.п.1.5.1.2 Реконструкція ПС 110 кВ (заміна вводів) -1.5.1.3 Реконструкція ПС 110 кВ шляхом заміни приводу РПН силового трансформатора

Торги не відбулися

4 620 432.00 UAH без ПДВ
Номер: 60cbd701fca845a88860abe68f210b6b
Внутрішній номер закупівлі: 28780992
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-31-009822-a   
Замовник: ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua https://www.roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 620 432.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.03.2026 16:07 - 05.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.03.2026 16:07 - 08.04.2026 00:00
Аукціон: з 08.04.2026 13:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 620 432.00 Частини трансформаторів