-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Частини трансформаторів
Оголошено тендер
4 620 432.00
UAH
Номер:
4b7fa755ac9a492b99e8478c07efb8a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-31-007530-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 620 432.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Частини трансформаторів
Примітки:
Інвестиційна програма 2026, Розділ І. Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання, п. 1.5. Технічне переоснащення ПС, ТП та РП, п.п.1.5.1.2 Реконструкція ПС 110 кВ (заміна вводів) -1.5.1.3 Реконструкція ПС 110 кВ шляхом заміни приводу РПН силового трансформатора
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів
Дата опублікування:
31.03.2026 13:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 620 432.00 UAH