-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Визначення вмісту органічного та загального вуглецю, валових форм важких металів в зразках ґрунту з використанням методів мікрохвильового розкладання зразків та визначення елементних домішок методом ICP-MS відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Тендер Prozorro UA-2026-03-19-013984-a
Завершена
1 450 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
612c074b26f4463286bb2e72f5833f7f
Внутрішній номер закупівлі:
28667323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-19-013984-a
Замовник:
ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497058
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, Чайковська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Саблук Наталія Олександрівна +380577041668 sabluk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.03.2026 17:15 - 28.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2026 17:15 - 31.03.2026 18:00
Аукціон:
01.04.2026 11:00 - 01.04.2026 11:23
Період кваліфікації:
01.04.2026 11:23 - 03.04.2026 10:30
Період завантаження договору:
09.04.2026 00:00 - 19.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 450 000.00 Визначення вмісту органічного та загального вуглецю, валових форм важких металів в зразках ґрунту з використанням методів мікрохвильового розкладання зразків та визначення елементних домішок методом ICP-MS відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти