-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Визначення вмісту органічного та загального вуглецю, валових форм важких металів в зразках ґрунту з використанням методів мікрохвильового розкладання зразків та визначення елементних домішок методом ICP-MS відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Тендер Prozorro UA-2026-03-19-013984-a
Завершена
1 450 000.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
19.03.2026 17:15 - 28.03.2026 00:00
Скарга
Відхилено
КЕП
Скарга на неправомірне відхилення тендерної пропозиції
Номер:
0665f0b89471436d8e82b0ca44b92270
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-03-19-013984-a.c1
Назва:
Скарга на неправомірне відхилення тендерної пропозиції
Скарга:
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга.pdf 07.04.2026 16:30
- Протокол_ВІДХИЛЕННЯ_Учасник_1.pdf 07.04.2026 16:31
- sign.p7s 07.04.2026 16:32
- рішення від 09.04.2026 №4185.pdf 09.04.2026 15:39
- інформація про резолютивну частину рішення від 17.04.2026 №4588.pdf 20.04.2026 11:02
- рішення від 17.04.2026 №4588.pdf 22.04.2026 10:01
- Пояснення 10.04.2026 15:46
- Пояснення 10.04.2026 15:46
- Тендерна документація 10.04.2026 15:46
- Тендерна документація 10.04.2026 15:46
- Протокол рішення уповноваженої особи 10.04.2026 15:46
- Протокол рішення уповноваженої особи 10.04.2026 15:46
- Порівняльна таблиця 10.04.2026 15:46
- Порівняльна таблиця 10.04.2026 15:46
- Технічна специфікація Скаржника 10.04.2026 15:46
- Копія свідоцтва 1 10.04.2026 15:46
- Копія свідоцтва 2 10.04.2026 15:46
- Копія свідоцтва 3 10.04.2026 15:46
- Копія свідоцтва 4 10.04.2026 15:47
Дата прийняття скарги до розгляду:
07.04.2026 16:36
Дата розгляду скарги:
17.04.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
09.04.2026 15:40
Дата прийняття рішення про відхилення скарги:
22.04.2026 10:02
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
5a56073cf0e9417e837923234c61513a
Заголовок пункту скарги:
Рішення замовника про відхилення тендерної пропозиції
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на кваліфікацію
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з процедурою 24 годин
Ідентифікатор класифікації:
Інші дії/бездіяльність замовника (у т.ч. ненадання роз’яснень тощо)
Тип порушення:
Інші дії/бездіяльність замовника (у т.ч. ненадання роз’яснень тощо)
Опис суті пункту скарги:
Протоколом № 68 від 02.04.2026 Замовник відхилив пропозицію Скаржника з мотивів нібито невідповідності технічним вимогам, а саме відсутності у свідоцтві про відповідність системи вимірювань підтвердження визначення повного переліку 22 елементів.
Вважаємо це рішення незаконним, таким, що порушує наші права та спрямоване на ухилення від укладання з нами договору.
Відповідно до пункту 43 Особливостей та практики АМКУ, у разі виявлення невідповідностей замовник зобов’язаний надати учаснику можливість їх усунення .
Замовник цього не зробив та безпідставно відхилив пропозицію.
Вважаємо це рішення незаконним, таким, що порушує наші права та спрямоване на ухилення від укладання з нами договору.
Відповідно до пункту 43 Особливостей та практики АМКУ, у разі виявлення невідповідностей замовник зобов’язаний надати учаснику можливість їх усунення .
Замовник цього не зробив та безпідставно відхилив пропозицію.
×
-
Назва доказу:
Протокол №68 щодо прийняття рішення уповноваженою особою.
-
Повʼязаний документ:
Протокол_ВІДХИЛЕННЯ_Учасник_1.pdf
Вимоги:
Зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника
×
-
Зобов'язати замовника повторно розглянути тендерну пропозицію скаржника
Запити Органу оскарження
Номер:
6747cc563606455fb10383735ab45486
Тема запиту:
ПОЯСНЕННЯ НА СКАРГУ щодо порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Текст запиту:
Замовник вважає скаргу безпідставною та необґрунтованою, а рішення у вигляді протоколу від 02.04.2026 № 68 про відхилення пропозиції Скаржника - правомірним з огляду на наступне: у технічній специфікації Скаржника інформація про обсяг закупівлі послуг з лабораторних досліджень з випробовувань та аналізу складу і чистоти (визначення вмісту органічного та загального вуглецю, валових форм важких металів в зразках ґрунту) подана не в повному обсязі (лише 8 показників/хімічних елементів із необхідних 22 показників/хімічнних елементів) що суттєво змінює загальний обсяг послуг та їх результати. Вважаємо, що цю невідповідність неможливо було усунути через механізм 24 години відповідно до п. 43 Особливостей №1178. Вважаємо, що були зобов’язані відхилити тендерну пропозицію Скаржника відповідно до абз. 1 пп. 2) п. 44 Особливостей №1178.
Дата опублікування:
10.04.2026 15:46