-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Визначення вмісту органічного та загального вуглецю, валових форм важких металів в зразках ґрунту з використанням методів мікрохвильового розкладання зразків та визначення елементних домішок методом ICP-MS відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Оголошено тендер
1 450 000.00
UAH
Номер:
2989be70fb824724a8c446a5a39ed307
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-19-012486-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497058
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, Чайковська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497058
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, Чайковська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Визначення вмісту органічного та загального вуглецю, валових форм важких металів в зразках ґрунту з використанням методів мікрохвильового розкладання зразків та визначення елементних домішок методом ICP-MS відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.03.2026 14:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Визначення вмісту органічного та загального вуглецю, валових форм важких металів в зразках ґрунту з використанням методів мікрохвильового розкладання зразків та визначення елементних домішок методом ICP-MS відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Кількість
601 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6591060 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері агропромислового комплексу
Сума1 450 000.00 UAH