-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Тендер Prozorro UA-2018-12-14-003159-c
Послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Завершена
357 278.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 786.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 786.39 UAH
Номер:
95105a8c481048f7b6071a185e959dd8
Внутрішній номер закупівлі:
2857097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-14-003159-c
Замовник:
Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196593
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, просп. Науки, б 17а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міняйло Ігор Валентинович 080577253619 dz_upszn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
357 278.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 786.39 UAH
Період уточнення:
14.12.2018 14:32 - 21.12.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2018 14:32 - 31.12.2018 10:00
Аукціон:
02.01.2019 14:21 - 02.01.2019 14:42
Період кваліфікації:
02.01.2019 14:42 - 04.01.2019 16:18
Період завантаження договору:
02.01.2019 14:42 - 22.01.2019 14:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Загородня Олена Станіславівна
Оскарження: 02.01.2019 14:42 - 15.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2441000960
-
Контактна особа:
Загородня Олена 380996069059, 380996069059 milena66@ukr.net
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Гагаріна, 174 корп. 3, кв 100
Оскарження: 02.01.2019 14:42 - 15.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
357 278.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
355 470.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2019 16:18
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ГУДКОЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41949012
-
Контактна особа:
Ольга Бондар +380937808355 bondarolga@mygoodcalls.com
-
Адреса:
49083, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СОБІНОВА, будинок 1
Початкова пропозиція
357 274.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
357 274.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
b122fb7b88e24521ad06a4546e2836ff
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-14-003159-c-a1
Постачальник:
ФОП Загородня Олена Станіславівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2441000960
-
Контактна особа:
Загородня Олена 380996069059, 380996069059 milena66@ukr.net
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Гагаріна, 174 корп. 3, кв 100
Номер договору:
01-42/02
Сума договору:
342 774.64 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
16.01.2019 12:00
Статус:
Виконаний