-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Договір
342 774.64
UAH без ПДВ
Номер:
b122fb7b88e24521ad06a4546e2836ff
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-14-003159-c-a1
Замовник:
Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196593
-
Контактна особа:
Міняйло Ігор Валентинович 080577253619 dz_upszn@ukr.net
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, просп. Науки, б 17а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Загородня Олена Станіславівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2441000960
-
Контактна особа:
Загородня Олена 380996069059, 380996069059 milena66@ukr.net
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Гагаріна, 174 корп. 3, кв 100
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Опис:
Договір
Номер договору:
01-42/02
Дата підписання:
16.01.2019 12:00
Період дії договору:
16.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
342 774.64 UAH без ПДВ
Оплачено:
342 774.64 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
87a4461ce44449b0ba3a55fe9eee7cfe
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі послуги
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.12.2019 11:00
Статус:
Опубліковано