• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)

Послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)

Завершена

357 278.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 786.39 UAH
Період уточнення: 14.12.2018 14:32 - 21.12.2018 10:00
Відповідь надана

По тендеру

Номер: 3812970e59d84811b4e69fced86fc761
Дата опублікування: 17.12.2018 16:42
Опис: Просьба предоставить ответ по следующим вопросам: 1. Количество звонков в месяц. 2. Средняя длительность разговора. 3. Сумма в тендере указана за месяц или за год. 4. Номер 0800 для мобильных номеров подойдет или нужны мобильные операторы. Благодарю за ответы.
Відповідь: 1. Чітко встановленої кількості обов"язкових дзвінків не визначено. Разом з тим, прогнозована кількість дзвінків до колцентру від населення що місяця становить близько десяти тисяч дзвінків. 2. Середній час розмови протягом одного дзвінка не визначено. Він залежить від складності питання конкретного абонента. 3. Сума вказана на рік. 4. Потрібні мобільні оперетори.
Дата відповіді: 17.12.2018 17:43