-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-11-25-000003-b
Завершена
4 160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 41 600.00 UAH
Номер:
3d19d1f24b704351b752b44c2968531d
Внутрішній номер закупівлі:
2841497
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-25-000003-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42072219
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, селище міського типу Троїцьке, вулиця Центральна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ляшенко Антоніна Павлівна +380645621590 buh-oms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 160 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
41 600.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2018 12:33 - 01.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2018 12:33 - 11.12.2018 00:00
Аукціон:
11.12.2018 11:23 - 11.12.2018 11:51
Період кваліфікації:
11.12.2018 11:51 - 29.12.2018 18:02
Період завантаження договору:
29.12.2018 17:58 - 18.01.2019 17:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
260000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2019 - 30.04.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 11.12.2018 11:51 - 09.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 11.12.2018 11:51 - 09.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 808 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 418 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.12.2018 17:58
Документи
36
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
Оскарження: 29.12.2018 17:58 - 09.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380991996619 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Оскарження: 29.12.2018 17:58 - 09.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 518 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 518 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2018 18:02
Документи
54
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «УКР-АЛЬЯНС ГРУП»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39377647
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю «УКР-АЛЬЯНС ГРУП» +380442902970 uagrup88@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03110, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСАНДРА ПИРОГОВСЬКОГО, будинок 19, корпус 4
Початкова пропозиція
2 839 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 839 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
52
Скарги
0
Контракти
Номер:
960378f3dec3410685068483b5b69779
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-25-000003-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380991996619 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Номер договору:
17-34/18
Сума договору:
2 518 620.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
11.01.2019 00:00
Статус:
Підписаний