• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Завершена

4 160 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41 600.00 UAH
Номер: 8a2225c7fef04ba1b5d83baccf3b1d35
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2019-02-27-000024
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 27.02.2019 00:00
Автор: Північно-східний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 41127015
Період моніторингу: 27.02.2019 16:27 - 22.03.2019 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 27.02.2019 № 4 Сєвєродонецьк Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Начальник Л. БЕРЕЗИНСЬКИЙ Додаток до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області від 27.02.2019 № 4 Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівл унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 4 UA-2018-11-25-000003-b 25.11.2018 інформація, отримана від громадських об’єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 9 цього Закону Начальник відділу контролю у сфері закупівель Управління Л. ЗІНОВА
Адреса: Ukraine, Луганська, Сєвєродонецьк
Контактна особа: Північно-східний офіс Держаудитслужби (Луганська обл.), +38 (0 99) 038-35-08, 12_31tender@i.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у випадках, не передбачених законом
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами проведеного моніторингу встановлено порушення вимог: частини 4 статті 36 Закону. За результатами аналізу питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо планування закупівлі, оприлюднення інформації про закупівлю, визначення предмета закупівлі – порушень законодавства у сфері публічних закупівель не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Предметом аналізу були питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель на стадії планування закупівлі, визначення предмета закупівлі, оприлюднення інформації про закупівлю, визначення переможця, укладання договору та додаткових угод. За результатами моніторингу закупівлі природного газу, проведеною Відділом освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради (далі – Замовник) встановлено, що оголошення про проведення відкритих торів очікуваною вартістю 4160000,00 грн. опубліковано 25.11.2018 року, згідно реєстру отриманих тендерних пропозицій (далі - ТП), на участь у торгах надійшли пропозиції від наступних учасників: ТОВ «Укртранссервіс – Груп», ТОВ «Сервіс Групп ЛТД», ТОВ «Укр – Альянс Груп». Розкриття тендерних пропозицій відбулося 11.12.2018. Переможцем за результатами розгляду пропозицій визначено ТОВ «Сервіс Групп ЛТД» з остаточною ціновою пропозицією 2518620,00 грн. Повідомлення про намір укласти договір опубліковано в електронній системі закупівель 29.12.2018. Між ТОВ «Сервіс Групп ЛТД» та Відділом освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Троїцького району укладений договір про постачання природного газу від 11.01.2019 за № 17-34/18 (далі – Договір). Загальна вартість договору складає 2518620,00 гривень. Відповідно до п.4.6 Договору ціна газу підлягає зміні з наступних підстав: зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі…. Договір набирає чинності з моменту його підписання Сторонами і діє до 30 квітня 2019 року. Між ТОВ «Сервіс Групп ЛТД» та Відділом освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Троїцького району укладено додаткову угоду про постачання природного газу від 21.01.2019 за № 1 (далі – Додаткова угода №1), відповідно до якої: у зв’язку з підвищенням ціни на природний газ на ринку, керуючись п.2 ч.4 ст.36 Закону № 922 Сторони домовились внести зміни до Договору та викласти його в наступній редакції: Постачальник зобов’язується постачати природний газ в об’ємі 236,379164 тис. куб.м., загальна ціна природного газу до сплати за 1 куб. м. - 10655,00 гривень. Додаткова угода вступає в силу з 01 січня 2019 року. Між ТОВ «Сервіс Групп ЛТД» та Відділом освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Троїцького району укладено додаткову угоду про постачання природного газу від 23.01.2019 за № 2 (далі – Додаткова угода №2), відповідно до якої: у зв’язку з підвищенням ціни на природний газ на ринку, керуючись п.2 ч.4 ст.36 Закону № 922 Сторони домовились внести зміни до Договору та викласти його в наступній редакції: Постачальник зобов’язується постачати природний газ в об’ємі 214899317 тис. куб.м., загальна ціна природного газу до сплати за 1 куб. м. - 11720,00 гривень. Додаткова угода вступає в силу з 01січня 2019 року. За результатами аналізу інформації розміщеній в електронній системі закупівель та відповіді Замовника наданої на запит Управління, Замовником не надано підтвердження коливання ціни товару на ринку. Підвищення ціни на газ при відсутності інформації з підтвердними документами є порушенням ч.4 ст.36 Закону 922. За укладеним договором та додатковими угодами Замовником проведена оплата на суму 1068993,29 грн.
Період усунення порушень: 14.03.2019 15:30 - 29.03.2019 00:00
Дата публікації висновку: 14.03.2019 15:30

Оскарження висновку в суді

Опис: Висновок моніторингу оскаржено в суді.
Дата публікації: 27.03.2019 10:13

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: відповідь та документи на усунення виявлених порушень
Дата публікації звіту: 15.03.2019 15:38

Запити/Пояснення