-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
2 518 620.00
UAH з ПДВ
Номер:
960378f3dec3410685068483b5b69779
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-25-000003-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380991996619 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
17-34/18
Дата підписання:
11.01.2019 00:00
Період дії договору:
11.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
2 518 620.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 518 620.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
260000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2019 - 30.04.2019