• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Захисна протигазова панорамна маска, код ДК 021:2015 – 35814000-3

Торги не відбулися

295 000.00 UAH без ПДВ
Номер: fcaf444ff8c44806a8056cf52ce00de3
Внутрішній номер закупівлі: 28414532
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-24-013362-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
Контактна особа: Бельдій Олена Василівна 380562310393 sz@cek.dp.ua http://cek.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 295 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.02.2026 16:26 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.02.2026 16:26 - 04.03.2026 17:00
Аукціон: 05.03.2026 15:43 - 05.03.2026 16:24
Період кваліфікації: з 05.03.2026 16:24

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: f54cf1d5195f4579bc9b1e7c269a3f9a
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Замовником прийняте рішення: відмінити процедуру закупівлі «Захисна протигазова панорамна маска, код ДК 021:2015 – 35814000-3»; код згідно основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року №1749 – 35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» на підставі підпункту 3 пункту 50 Особливостей.
Період оскарження: 11.03.2026 16:51 - 22.03.2026 00:00
Дата опублікування: 11.03.2026 16:51
Дата виконання: 22.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴295 000.00 Захисна протигазова панорамна маска, код ДК 021:2015 – 35814000-3