-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Захисна протигазова панорамна маска, код ДК 021:2015 – 35814000-3
Оголошено тендер
295 000.00
UAH
Номер:
3950a2972782483da1990422dbdd5a7a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-24-014341-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31793056
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31793056
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
295 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Захисна протигазова панорамна маска, код ДК 021:2015 – 35814000-3
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Дата опублікування:
24.02.2026 15:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Панорамна маска «Патріот»
Кількість
90 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Фільтр комбінований A2B2E2K2 P3 RD
Кількість
90 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Сумка для протигазу
Кількість
90 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума295 000.00 UAH