-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки (відновлення (регенерація) та заправка картриджів)
Тендер Prozorro UA-2026-02-19-007463-a
Завершена
272 610.00
UAH з ПДВ
Номер:
c3712d9043f94936957d7e745b03bb12
Внутрішній номер закупівлі:
28361653
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-19-007463-a
Замовник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лідія Дроздова +0955213372 drozdova-lidia@ukr.net https://2aa.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
272 610.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2026 13:36 - 25.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2026 13:36 - 28.02.2026 00:00
Аукціон:
з 02.03.2026 12:04
Період кваліфікації:
28.02.2026 00:00 - 02.03.2026 15:01
Період завантаження договору:
08.03.2026 00:00 - 18.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴272 610.00 Послуги з обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки (відновлення (регенерація) та заправка картриджів)