-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки (відновлення (регенерація) та заправка картриджів)
Оголошено тендер
272 610.00
UAH
Номер:
465b70b15eb940e89f348952e3f9d3ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-19-009206-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
272 610.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки (відновлення (регенерація) та заправка картриджів)
Примітки:
Кошторис на 2026.Спеціальний фонд.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.02.2026 13:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума272 610.00 UAH