• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

м'ясо свійських тварин (м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене, філе куряче охолоджене або заморожене, гомілка куряча заморожена, четвертина куряча заморожена, стегно куряче заморожене, печінка яловича заморожена)

на потребу 2019 року

Завершена

340 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
Номер: 4cced3bf84e14d2b90f6be7377a3c0a6
Внутрішній номер закупівлі: 2829841
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-20-003144-c   
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
Контактна особа: Попова Наталія Борисівна +380535191167 dicrn@ukr.net http://dikmetod.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 340 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 700.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 10 200.00 UAH
Період уточнення: 20.11.2018 18:19 - 03.12.2018 12:00
Період прийому пропозицій: 20.11.2018 18:19 - 13.12.2018 12:00
Аукціон: 14.12.2018 13:49 - 14.12.2018 14:22
Період кваліфікації: 14.12.2018 14:22 - 21.12.2018 20:54
Період завантаження договору: 21.12.2018 20:45 - 10.01.2019 20:45

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 1000 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника На карті
філе куряче охолоджене або заморожене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 680 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника На карті
гомілка куряча заморожена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 630 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника На карті
четвертина куряча заморожена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 700 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника На карті
стегно куряче заморожене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника На карті
печінка яловича заморожена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 230 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа- підприємець Ляшенко Ярослава Олександрівна

Оскарження: 14.12.2018 14:22 - 01.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 261 556.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 155.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.12.2018 20:41
Документи 14
Скарги 0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ФОРВАРД-ГРУП"

Оскарження: 21.12.2018 20:41 - 01.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 286 690.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 156.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.12.2018 20:45
Документи 23
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

Оскарження: 21.12.2018 20:45 - 01.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 329 029.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
329 029.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.12.2018 20:54
Документи 43
Скарги 0
ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СВІТ ПРОДУКТІВ"
Початкова пропозиція 338 992.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
338 992.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 48
Скарги 0

Контракти

Номер: c353dd790aa64b4493f4d6567e154b7c
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-20-003144-c-a1
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
Номер договору: 1
Сума договору: 329 029.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 274 191.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 04.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s