-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
м'ясо свійських тварин (м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене, філе куряче охолоджене або заморожене, гомілка куряча заморожена, четвертина куряча заморожена, стегно куряче заморожене, печінка яловича заморожена)
Тендер Prozorro UA-2018-11-20-003144-c
на потребу 2019 року
Завершена
340 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
Період уточнення:
20.11.2018 18:19 - 03.12.2018 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим