-
Відкриті торги
-
КЕП
м'ясо свійських тварин (м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене, філе куряче охолоджене або заморожене, гомілка куряча заморожена, четвертина куряча заморожена, стегно куряче заморожене, печінка яловича заморожена)
329 029.20
UAH з ПДВ
Номер:
c353dd790aa64b4493f4d6567e154b7c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-20-003144-c-a1
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145493
-
Контактна особа:
Попова Наталія Борисівна +380535191167 dicrn@ukr.net http://dikmetod.ucoz.ua
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, селище Диканька, вулиця Незалежності 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
04.01.2019 00:00
Період дії договору:
04.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
329 029.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 838.20 UAH)
Оплачено:
329 029.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 838.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
філе куряче охолоджене або заморожене
Кількість
680 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
гомілка куряча заморожена
Кількість
630 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
четвертина куряча заморожена
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
стегно куряче заморожене
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
печінка яловича заморожена
Кількість
230 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті