-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-11-23-003268-c
Завершена
1 131 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 700.00 UAH
Номер:
2d9820f9c1a64b709515a2be40d34f76
Внутрішній номер закупівлі:
2826888
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-23-003268-c
Замовник:
Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335683
-
Адреса:
92612, Україна, Луганська область, смт. Нижня Дуванка, вул. Каштанова, б. 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Хідьгора +380991376102 nd.glbuh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 131 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 700.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2018 18:03 - 29.11.2018 17:58
Період прийому пропозицій:
23.11.2018 18:03 - 09.12.2018 17:58
Аукціон:
10.12.2018 14:20 - 10.12.2018 14:41
Період кваліфікації:
10.12.2018 14:41 - 17.12.2018 11:48
Період завантаження договору:
10.12.2018 14:41 - 30.12.2018 14:41
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
73000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
Україна, Луганська область, Сватівський район, адміністративна будівля та заклади загальної середньої освіти - 92612, Сватівський район, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, б. 79., 92612, , смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 64, 92145, , Троїцький район, с. Новочервоне, вул. 30 років Перемоги, 28
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 10.12.2018 14:41 - 28.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 10.12.2018 14:41 - 28.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
707 370.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
707 370.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2018 11:48
Документи
54
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
803 730.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
803 730.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
fe7b63099a2741c68a18d6d01a68f63f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-23-003268-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Номер договору:
19-073
Сума договору:
707 370.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
03.01.2019 14:33
Статус:
Підписаний