-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-11-23-003268-c
Завершена
1 131 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 700.00 UAH
Номер:
fc69a2eb0a2b4f779ad494befa7478bb
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-03-15-000014
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
15.03.2019 00:00
Період моніторингу:
15.03.2019 13:46 - 06.04.2019 01:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
15.03.2019 № 7
Сєвєродонецьк
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник управління Л. БЕРЕЗИНСЬКИЙ
Додаток
до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області
від 15.03.2019 № 7
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
4 UA-2018-11-23-003268-с 23.11.2018 інформація, отримана від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель Управління Л. ЗІНОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
- Внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у випадках, не передбачених законом
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами моніторингу питання відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця встановлено порушення вимог частини 4 статті 36 Закону «Про публічні закупівлі» в частині не відповідності умов укладеного договору змісту тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі та тендерної документації, а також в частині зміни ціни за одиницю товару без підтвердження коливання ціни товару на ринку. Моніторингом оприлюднення інформації щодо закупівлі встановлено порушення вимог абзацу 9 частини першої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» в частині не оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору. За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, розгляду та оцінки тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, викладеного у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявленого порушення.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, розгляду та оцінки тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2018 рік; оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію, затверджену рішенням засідання тендерного комітету Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області від 23.11.2018 № 22; тендерну пропозицію ТОВ «УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП»; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол засідання тендерного комітету Замовника від 17.12.2018 № 31; повідомлення про намір укласти договір; договір від 03.01.2019 № 19-073; додаткові угоди до договору від 28.01.2019 № 1 та від 29.01.2019 № 2; повідомлення про внесення змін до договору.
За результатами моніторингу встановлено, що Нижньодуванською селищною радою Сватівського району Луганської області (далі – Замовник) з ТОВ «УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП» за результатами відкритих торгів було укладено договір на постачання газу від 03.01.2019 № 19-073 на загальну суму 707 370,00 гривень (далі - договір). При цьому аналізом питання відповідності умов укладеного договору умовам тендерної пропозиції переможця, встановлено, що на порушення вимог частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), умови укладеного договору не відповідають змісту тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі та тендерної документації, зокрема в частині здійснення розрахунків (пункти: 4.2.1, 4.2.2), в частині відповідальності сторін (пункти: 6.2.2, 6.2.3) та в частині порядку зміни постачальника (пункт 8.2). Разом з цим аналізом інформації, опублікованої в інформаційно-телекомунікаційній системі Prozorro, встановлено, що до договору додатковими угодами від 28.01.2019 № 1 та від 29.01.2019 № 2 на підставі пункту 2 частини 4 статті 36 Закону вносились зміни в частині зміни ціни за одиницю товару. Відповідно до пункту 2 частини 4 статті 36 Закону істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі крім випадку зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. На запит Управління від 19.03.2019 в установлений Законом спосіб та термін пояснень з підтвердними документами щодо підтвердження коливання ціни товару на ринку Замовником не надано.
Таким чином, Замовником порушено вимоги частини 4 статті 36 Закону «Про публічні закупівлі» в частині не відповідності умов укладеного договору змісту тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі та тендерної документації, а також в частині зміни ціни за одиницю товару без підтвердження коливання ціни товару на ринку. Відповідно до частини 1 статті 37 Закону договір про закупівлю є нікчемним у разі його укладення з порушенням вимог частини четвертої статті 36 цього Закону. Крім цього моніторингом оприлюднення інформації щодо закупівлі встановлено, що Замовником протягом трьох днів з дня внесення змін до договору (додаткова угода від 29.01.2019 № 2) не оприлюднено повідомлення про внесення змін до договору, чим порушено вимоги абзацу 9 частини першої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі».
Період усунення порушень:
26.03.2019 11:41 - 12.04.2019 01:00
Дата публікації висновку:
26.03.2019 11:41
Запити/Пояснення
Номер:
e621b4066e264687b4557609013cbd28
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
19.03.2019 13:50
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
23.03.2019 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі природного газу (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2018-11-23-003268-c) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень із наступного питання:
1. Якими нормативно-правовими актами Ви керувались при прийнятті рішення щодо внесення змін до істотних умов Договору в частині зміни ціни за одиницю товару?
Наголошуємо, що пояснення потрібно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучено їх документальне підтвердження.
Номер:
5ba716f123d24a389463ba342e7ba299
Назва:
відповідь на висновок
Дата опублікування:
08.04.2019 16:41
Опис:
На підставі Висновку від 26 березня 2019 року Державної аудиторської служби України Північно-Схіндний офіс Держаудитслужби Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Луганській області, встановлено порушення в частині зміни ціни за одиницю товару без підтвердження коливання ціни товару на ринку. По встановленим порушенням повідомляємо. На нашу адресу постачальником ТОВ «УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП» направлено лист № 207/19 від 15.01.2019 щодо наміру укласти додаткову угоду у зв’язку зміни ціни на постачання природного газу разом із експертним висновком № О-10 від 04 січня 2019 року в якому зазначено вартість природного газу за 1000 куб м – 10822,80 грн. Листом № 315/19 від 16.012019 року також зазначено намір на укладання додаткової угоди на підставі експертного висновку № В-21 від 10.01.2019 року у якому вартість природного газу становить 11900,00 грн. Жодним із законодавчих актів або положень не містить регламентований перелік документів, який би підтвердив законність коливання ціни на ринку. Ознайомившись з зазначеними експертними висновками ми прийшли до згоди на підписання додаткових угод, так як законних підстав на відмову від підписання угод відсутні, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі». Також відмовою від підписання зазначених угод спричинило б припинення з боку постачальника ТОВ «УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП» постачання газу до закладів загальної та середньої освіти. Ми як розпорядники бюджетних коштів зобов’язані забезпечувати комунальними послугами заклади які нам підпорядковуються. У разі же припинення постачальником ТОВ «УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП» постачання газу заклади освіти залишились без тепла та спричинило значну перешкоду у навчальному процесі дітей.
Щодо порушень оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору, повідомляємо, що під час завантаження виникла системна помилка, яка не давала змогу документу завантажитись до системи закупівель. Зазначена помилка на даний час, технічною підтримкою майданчика не виправлено.