-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
707 370.00
UAH з ПДВ
Номер:
fe7b63099a2741c68a18d6d01a68f63f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-23-003268-c-c1
Замовник:
Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335683
-
Контактна особа:
Марина Хідьгора +380991376102 nd.glbuh@gmail.com
-
Адреса:
92612, Україна, Луганська область, смт. Нижня Дуванка, вул. Каштанова, б. 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
19-073
Дата підписання:
03.01.2019 14:33
Період дії договору:
03.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
707 370.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 707 370.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
73000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
Україна, Луганська область, Сватівський район, адміністративна будівля та заклади загальної середньої освіти - 92612, Сватівський район, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, б. 79., 92612, , смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 64, 92145, , Троїцький район, с. Новочервоне, вул. 30 років Перемоги, 28
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f71b3bbeed40455ea954d1407bc3a2bb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
пункт 3.2. та 3.6. розділу 2 Договору
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 1 до договору № 19-073 від 03.01.2019 року
Дата внесення змін до договору:
29.01.2019 19:27
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
258232148d99471baf29639a12d422eb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
пункт 1.1. та 1.2. Договора
пункт 3.2. та 3.6. розділу 3 Договору
Номер додаткової угоди:
№ 19-073
Дата внесення змін до договору:
30.01.2019 15:14
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d423d24130904fada4f52da385038c97
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів Постачальників
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
18.11.2019 12:32
Статус:
Опубліковано