-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (20-100). Код згідно ДК 021:2015 – 09110000-3-тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2018-11-22-001764-b
Завершена
1 420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 200.00 UAH
Номер:
64195e3044644cdd92a7e63980409cb8
Внутрішній номер закупівлі:
2824868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-22-001764-b
Замовник:
Відділ освіти Бердичівської Районної Державної Адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143005
-
Адреса:
13341, Україна, Житомирська область, с.Мирославка, Шевченка,55
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вовченко Наталія Віцентіївна 380414324171 ray-osvita.brd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 200.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2018 16:17 - 27.11.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2018 16:17 - 07.12.2018 17:00
Аукціон:
10.12.2018 12:42 - 10.12.2018 13:21
Період кваліфікації:
10.12.2018 13:21 - 14.12.2018 15:59
Період завантаження договору:
10.12.2018 13:21 - 30.12.2018 13:21
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне марки ДГ (20-100). Код згідно ДК 021:2015 – 09110000-3-тверде паливо
Кількість
335 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
Оскарження: 10.12.2018 13:21 - 25.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39782701
-
Контактна особа:
Конопельнюк Юрій Вікторович +380504125282 enik2015@ukr.net
-
Адреса:
45240, Україна, Волинська область, село Жидичин, вулиця 17 Вересня 61М
Оскарження: 10.12.2018 13:21 - 25.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 169 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 169 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2018 15:59
Документи
18
Скарги
0
ТОВ Житомироблпаливо
×
-
Код ЄДРПОУ:
38035548
-
Контактна особа:
Люшненко Ігор Валерійович +380412361308 zt.oblpaluvo1@gmail.com
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, Житомир, прос. Незалежності, 63-а
Початкова пропозиція
1 219 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 204 995.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ Вуглеторфзбагачення
×
-
Код ЄДРПОУ:
21748702
-
Контактна особа:
Возінькевич Роман Михайлович +380673542801 vygletorfzb@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, вул. Шахтарська 43
Початкова пропозиція
1 417 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 218 730.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ СЛАВРЕСУРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
37939071
-
Контактна особа:
Особенко Руслан Річардович +380445615718 slavrr@ukr.net
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, Київ, вул. Солом'янська 6-В, кв. 13
Початкова пропозиція
1 302 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 273 737.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "Паливна Енергетична Компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39838193
-
Контактна особа:
Сириця Олена Іванівна +380412482008 pekzt@ukr.net
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Велика Бердичівська, 112
Початкова пропозиція
1 411 020.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 411 020.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
70c0407114f14411a8d566fb1e799c96
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-22-001764-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39782701
-
Контактна особа:
Конопельнюк Юрій Вікторович +380504125282 enik2015@ukr.net
-
Адреса:
45240, Україна, Волинська область, село Жидичин, вулиця 17 Вересня 61М
Номер договору:
№ 2
Сума договору:
1 169 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.01.2019 14:00
Статус:
Підписаний