-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (20-100). Код згідно ДК 021:2015 – 09110000-3-тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2018-11-22-001764-b
Завершена
1 420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 200.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2018 16:17 - 27.11.2018 17:00
Відповідь надана
Про кваліфікаційні критерії
Номер:
e290589a2d744f7e9c6109f1be6ee898
Дата опублікування:
23.11.2018 17:41
Опис:
1.Відповідно до ст. 16 Закону України про публічні закупівлі замовник встановлює один або декілька кваліфікаційних критерії і вимагає від учасників документального підтвердження інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. В подай Вами тендерній документації не встановлені кваліфікаційні критерії і вимоги по їх документальному підтвердженню . Прошу внести зміни в документацію.
2. В додатку № 4, технічні вимоги, у розділі - документи, що підтверджують відповідність предмета закупівлі технічним і якісним характеристикам: п. 1.1
копія дійсного посвідчення якості генетичних, технологічних та якісних характеристик на відпоавідну марку вугілля, який виданий технічним комітетом України по стандартизації ТК 92 ... . Доводим до Вашого відому , що посвідчення якості на вугільну продукцію видає виробник даної продукції, при відгрузці відповідної партії , а не ТК 92. Прошу внести зміни в документацію.
Відповідь:
Доброго дня! Замовником розглянуто Ваше звернення та буде внесено відповідні зміни.
Дата відповіді:
26.11.2018 10:06
Відповідь надана
Щодо уточнення вимог п. 6 Додатку 6 Тендерної документації
Номер:
47c4d0bcbf224992ae348aeef20c570c
Дата опублікування:
23.11.2018 10:16
Опис:
Якщо Учасник подає копію паспорту особи, завірену Учасником (подається на особу/осіб уповноважених на підписання документів тендерної пропозиції та договору про закупівлю), (всі сторінки – де є відмітки) у випадку, якщо такий паспорт оформлено у вигляді книжечки, то чи обов"язково потрібно надавати копію Витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання, або копію іншого документу, передбаченого статтею 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» від 20.11.2012 № 5492VI, зі змінами? Чи в даному випадку витяг або довідку подавати не потрібно?
Відповідь:
Доброго дня! Якщо Ви подаєте копію паспорту особи у вигляді книжечки, завірену Учасником (подається на особу/осіб уповноважених на підписання документів тендерної пропозиції та договору про закупівлю), (всі сторінки – де є відмітки) у такому випадку копію з Витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання подавати не потрібно.
Ця вимога стосується якщо такий паспорт оформлено у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.
Дата відповіді:
23.11.2018 14:33