-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (20-100). Код згідно ДК 021:2015 – 09110000-3-тверде паливо
1 169 150.00
UAH без ПДВ
Номер:
70c0407114f14411a8d566fb1e799c96
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-22-001764-b-c1
Замовник:
Відділ освіти Бердичівської Районної Державної Адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143005
-
Контактна особа:
Вовченко Наталія Віцентіївна 380414324171 ray-osvita.brd@ukr.net
-
Адреса:
13341, Україна, Житомирська область, с.Мирославка, Шевченка,55
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39782701
-
Контактна особа:
Конопельнюк Юрій Вікторович +380504125282 enik2015@ukr.net
-
Адреса:
45240, Україна, Волинська область, село Жидичин, вулиця 17 Вересня 61М
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 2
Дата підписання:
02.01.2019 14:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 169 150.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне марки ДГ (20-100). Код згідно ДК 021:2015 – 09110000-3-тверде паливо
Кількість
335 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
e65919ee3812404e920b7d2c7d2f43c0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони вирішили внести зміни до Розділу 13 «Місцезнаходження, банківські реквізити та підписи Сторін» Договору та викласти їх у наступній редакції:
« 13. Місцезнаходження, банківські реквізити та підписи сторін»»
Відділ освіти Бердичівської РДА ТОВ «Енік Енерджі груп»,
Юридична адреса: 13341, Житомирська обл. 45240, Волинська обл., Ківерцівський район,
Бердичівський район, с.Мирославка, с.Жидичин, вул.17Вересня, 61м.
вул.Шевченка, 55 ЄДРПОУ 39782701
13300, м.Бердичів, Житомирська обл. Р/р 26008055515773
вул.Садова, 3 в ПАТ КБ «Приватбанк», м.Київ
ЄДРПОУ 02143005 МФО 303440
Державна казначейська служба України тел. 0504125282
Р/р 35410012009892
МФО 820172
тел. (04143) 4-22-93
Е-mail: ray-bugalteria1@ukr.net
2. Ця додаткова угода складена у двох ідентичних примірниках, що мають рівну юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
3. Інші умови Договору залишаються незмінними.
4. Дана додаткова угода набирає законної сили з моменту її підписання та скріплення печатками Сторін.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №1
Дата внесення змін до договору:
02.01.2019 16:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
e1824a59aef74bbc84cb457701238d44
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони вирішили внести зміни до назви договору, а саме, з Проекту Договору на Договір.
2. Сторони вирішили викласти п.2.1. Розділу 2 «Ціна і загальна сума договору» Договору в наступній редакції:
«2.1. Загальна сума Договору складає 1169150 грн.00 коп.(Один мільйон сто шістдесят дев’ять тисяч сто п’ятдесят гривень нуль копійок). Без ПДВ.
3. Сторони вирішили доповнити Розділ 2 Договору « Ціна і загальна сума договору»
пунктом 2.7. та викласти в наступній редакції:
«2.7. Для реєстрації бюджетних зобов’язань під постійний кошторис сума становить 20000 грн. 00 коп. (Двадцять тисяч гривень нуль копійок). Без ПДВ.
При зміні кошторисних призначень сума для реєстрації бюджетних зобов’язань може змінюватись.»
4. Сторони вирішили викласти додаток 1 до Договору 2 від 02 січня 2019 року Специфікація у новій редакція.
5. Ця додаткова угода складена у двох ідентичних примірниках, що мають рівну юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
6.Інші умови Договору не змінено даною Додатковою угодою і Сторони підтверджують по них свої зобов’язання.
7. Ця додаткова угода є невід’ємною частиною Договору №2 від 02 січня 2019 року.
8. Сторони дійшли згоди, вважати умови Договору зміненими даною Додатковою угодою, та діючими з дати укладання Додаткової угоди.
9. Ця додаткова угода набирає законної сили з моменту її підписання та скріплення печатками Сторін.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №2
Дата внесення змін до договору:
10.01.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
8e7b7d1befb2431491a5dc5afea0356e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони вирішили зменшити суму договору на 1 169 150 грн 00 коп. Загальна сума договору становить 0 грн 00 коп (нуль грн 00 коп.)
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
11.12.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
401523e65be548f88cea370aabe8bc14
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1.Сторони вирішили доповнити Розділу 2 «Ціна і загальна сума договору» пунктом 2.7. та викласти наступні редакції:
« 2.7. Для реєстрації бюджетних зобов’язань під постійний кошторис сума зменшилась на 20000 грн.00 коп., та становить 0 грн. 00 коп (Нуль гривень 00 копійок). Без ПДВ.
При змінні кошторисних призначень сума для реєстрації бюджетних зобов’язань може змінюватись.»
2. Ця додаткова угода складена у двох ідентичних примірниках, що мають рівну юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
3.Інші умови Договору не змінено даною Додатковою угодою і Сторони підтверджують по них свої зобов’язання.
4. Ця додаткова угода є невід’ємною частиною Договору № 2 від 02 січня 2019 року.
5. Сторони дійшли згоди, вважати умови Договору зміненими даною Додатковою угодою, та діючими з дати укладання Додаткової угоди.
6. Ця додаткова угода набирає законної сили з моменту її підписання та скріплення печатками Сторін.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
17.12.2019 14:00
Статус:
Опубліковано